Stojany na víno

Vinotéka Zlaté Bobule Vám nenabízí pouze kvalitní a dostupná vína, ale v našem internetovém obchodě naleznete i doplňkový sortiment. Do něj patří mimo jiné také různé druhy stojanů na vína. Vybrat si můžete stojany z různých materiálů (dřevo, bronz, nerez) s rozličným designem.

Kvalitní stojan na víno se může stát nejen krásným, ale i užitečným dárkem. Vína, která jsou uzavřena korkovou zátkou, by totiž měla být skladována tak, aby zátka byla stále smočena ve víně. Jinak dochází k vysychání korku a k vínu se tím pádem dostává vzduch.

Stojany, které Vám nabízíme, Vám zajistí správnou polohu ukládaných vín. Pro dlouhodobé skladování vína je nejvhodnější sklep s teplotou 10 až 12 °C. V tomto případě ideálně využijete větší kovový stojan na víno, do kterého se, v závislosti na zvoleném typu, vejde až 79 vín. Pokud zrovna nemáte k dispozici speciální sklep, lze pro uchovávání vína na kratší dobu využít i jiných míst. V těchto prostorách, ať už půjde o kancelářské či soukromé místnosti, se bude víno krásně vyjímat v menších dřevěných a kovových stojanech. Správně uložené víno se tak stane zajímavou dekorací Vašeho interiéru.

Kontaktujte nás

+420 728 121 413
+420 776 610 385
zlatebobule@zlatebobule.cz